FARMASİ NEDİR? NE İŞ YAPAR?

FARMASİ NEDİR? NE İŞ YAPAR?  Farmasi Nedir? sorusu, bu markayı ilk defa duyanların akla gelen ilk soru oluyor. Farmasi, Malezya dilinde (malaycada) “Eczane” anlamına gelmektedir. Her geçen gün popülerliğini daha da arttıran ve Farmasi Enternasyonal Ticaret A.Ş. ünvanıyla faaliyet gösteren Farmasi, kişisel bakım(saç bakım,cilt bakım,ayak bakım) ürünlerinden masaj jellerine, kozmetikten (makyaj ürünleri,parfümler) ev temizlik ürünlerine ve takviye edici gıda gibi birçok kategoride yerli olarak üretim ve satış yapan bir şirkettir.

Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulan Farmasi markası, günümüzde Ömer Hakan Tuna (Dr. Cevdet Tuna’nın oğlu) liderliğinde faaliyet göstermektedir. Farmasi, İstanbul Çekmeköy’de 250.000 m2’lik bir alanda kurulu olan üretim tesisinde 6 farklı kategoride 2000’den fazla  ürün imalatı yapmaktadır.%100 Türk sermayesiyle kurulan bu üretim tesisin, Avrupa’daki tüm tesisler ile kıyaslandığında kozmetik ürün üretimi yapan en büyük entegre üretim tesisi olduğu bilinmektedir.

2010 yılı itibarıyle doğrudan satış kanalıyla satışa başlayan Farmasi, bugünlerde 30 farklı ülkede ürünleri satılan, dünya çapında tanınan bir kozmetik ürün markası haline geldi. Son olarak 2022 Nisan ayında Almanya’da satışa başlayan Farmasi, üretim kapasitesini ve satışlarını her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Farmasi ürünlerini incelemek, 1-2 dakikada farmasi girişimci üye kaydınızı oluşturmak ve online olarak sipariş vermek için farmasi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.