Farmasi Girişimci Girişi Nasıl Yapılır? 2022*

Farmasi girişimci girişi nasıl yapılır? sorusu farmasi girişimci kaydını oluşturan bazı kişilerin aklına takılan sorulardan birisidir.Farmasi’ye girişimci olarak üye olduktan sonra online olarak alışveriş yapabilmeniz için öncelikle sipariş portalından girişimci olarak giriş yapmanız gerekiyor.Bu aşamada portal üzerinde giriş yapılacak yerin neresi olduğunu bilmeyen girişimcilerin aklına hemen girişimci girişi nasıl yapılır? sorusu geliyor. Bu soruyu basit ve sade bir anlatımla  yanıtlayacağız.

Farmasi girişimci girişi yapmak için öncelikle ürünlerin satışının yapıldığı,ürünlerle ilgili bilgilerin yer aldığı ve şirketle ilgili tüm detayların yer verildiği www.farmasi.com.tr adresini ziyaret etmeniz gerekiyor. Adresi ziyaret ettikten sonra  basit birkaç basit işlemden sonra girişimci girişini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Farmasi Girişimci Girişi Nasıl Yapılır? 2022*

farmasi danışman girişi

1 – Siteye girdikten sonra hemen üst kısımda bulunan giriş yap sekmesine tıklayarak girişimci bilgilerini yazacağımız bölüme geçiyoruz.

Farmasi Girişimci Girişi Nasıl Yapılır? 2022*

Farmasi danışman girişi nasıl yapılır

2- Girişimci bilgilerini (T.C kimlik no ve şifre) yazdıktan sonra giriş  butonuna tıklayarak giriş yapıyoruz.

Giriş yaptıktan sonra karşınıza üyelik bilgilerinizin, eğitim video ve dökünmalarının, prim bilgilerinin ve Farmasi’nin yaptığı duyuruların bulunduğu bir sayfa geliyor.Bu sayfa üzerinden dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilir ve ayrıca site üzerinden online alışveriş yapabilirsiniz.

Farmasi Girişimcisi Olmanın Avantajları

Farmasi girişimcisi olmanın avantajlarından bazıları;

– Farmasi girişimcileri ürünleri katalog fiyatından %30-%40 indirimli alırlar.Girişimciler, ürünleri indirimli alarak çevresine yapacağı satıştan kâr etmenin yanında kendi ihtiyaçlarınıda düşük fiyatlarla karşılamış olurlar.

– Girişimciler belirli sipariş seviyelerine (%7,%11,%15 …) ulaştıktan sonra prim alırlar.Ayrıca kendi sponsorlukları üzerinden yaptıkları üye girişimciler üzerindende prim alırlar.

– Farmasi, girişimcilerin vereceği belirli tutardaki sipariş için bazı dönemlerde yaptığı kampanyalarla birbirden değerli ürünleri ücretsiz yani hediye olarak verir.

Henüz farmasi girişimcisi değilseniz farmasi girişimci kaydı konumuzu inceleyip kaydınızı hemen oluşturabilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir